İrtibat : 0212 438 0 954

Standartlarımız

Home  >>  Standartlarımız

standartlarimiz

Sizlere daima kaliteli ve bu kalitenin sürekliliğini sağlayacak bir hizmet sağlamaktayız.  İletmek istediğiniz  şikayet, talep,  eksiklikleriniz  ve değişiklikleriniz gibi durumların olması halinde daima bizlerle iletişim halinde olabilmenizi sağlamaktayız. Bizzat iletmiş olduğunuz  her hususu sistemlerimize kayıt etmekle kalmayıp, çözümleyinceye kadar takibimizden çıkarmamaktayız.

Menü listelerimizi siz değerli müşterilerimizin damak tadı ve isteklerini baz alarak en yakın yemekleri tercih etmeye özen gösteriyor ve kalori miktarlarını ihmal etmeden, gıda mühendisimiz tarafından titizlikle hazırlıyoruz. Menü listelerimizde aynı yemek ve benzer yemeklerin ard arda gelmemesi, birbirine uyumlu olması gibi hususları mümkün olduğunca atlamaktan kaçınmaktayız. Hazırladığımız menü listemizi ise o ayın başında  mail yoluyla tarafınıza sunuyoruz.

Yemek teslimlerimiz  sırasında,  servislerimizde olası dışı aksilik olması halinde tarafınıza bilgi vermekteyiz. İhmalleri en aza indirmek amaçlı bildirmiş olduğunuz yemek saatlerinizden yarım saat öncesini dikkatimize alıp, aynı zamanda sizlere en uygun lokasyonda yer alan kaliteli üretim yerimizi tercih  etmekteyiz.