İrtibat : 0212 438 0 954

Hakkımızda

Home  >>  Hakkımızda

hakkimizda

Suriçi Yemek olarak kurumsal kimliğimizi teknoloji ve profesyonelliğe uygun olarak geliştirdik. Hizmet anlayışımız; tamamı profesyonel ve deneyimli kadromuzun bilgi ve becerileriyle, kurumsallaşmasını tamamlamış çağdaş yemekhaneleriyle, müşteri memnuniyetini arttırmak ve sürekliliğini sağlamaktır.

Yemek üretim ve hizmet sektöründe modern ve sürekli geliştirdiğimiz tesislerimizde hijyen ve sağlık kurallarına uygun, lezzetli yemekler üretiyoruz.

Suriçi Yemek  çalıştırdığı her personelini iş başı yaptırmadan önce kendi standartlarına ulaştırmak için hemen eğitime alır. Böylece hizmet hiç aksamadan  başlamış ve ya devam ettirilmiş olur. Ayrıca firmamızın anlayışı gereği kendimizi sürekli geliştirdiğimizden, gıda sektöründeki gelişmeleri takip ederek oluşturduğumuz verilerle yeni eğitimler düzenlenir. Tüm personele düzenli aralıklarla teorik ve pratik olarak hijyen eğimi verilir.

Suriçi Yemek standartlarına ulaşan yeni çalışanlarımız sürekli olarak bir üst amirleri tarafından denetlenir ve eksik görülen konular tespit edilir ise derhal müdahele edilerek giderilmesi sağlanır.

Hizmeti alınan yeni bir projeye eğitimini tamamlayarak yetiştirdiğimiz bünyemizde mevcut olan personeller verilir. Yetişmiş personel,  başlamış olan yeni projenin kadrosunda görevlendirilirken  atama anında oluşan boş kadromuza eğitimini tamamlamış yeni bir personel görevlendirilir. Böylelikle tamamen profesyonel bir yapı oluşturulmuş olur.

Eğitim politikamız tüm aşamalarda üçlü kontrol sisteminin uygulanmasını ve hissedilmesini sağlar.

Firmanızın yemek ihtiyacı ile ilgili görüşmek ve sizlere hizmet anlayışımızı daha iyi aktarabilmek adına randevu talebimizi kabul ettiğiniz ve bize değerli zamanınızı ayırdığınız için teşekkürlerimizi sunarız.